fbpx

Czym się zajmujemy

Agencja zatrudnienia DG Kadry to firma z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku pracy.

Od lat specjalizujemy się w łączeniu Pracodawców z najlepszymi Kandydatami. W ramach swoich linii biznesowych DG kadry realizujemy usługi pracy tymczasowej, rekrutacji stałych oraz outsourcingu. Dla naszych Klientów zatrudniamy Pracowników z rynku lokalnego oraz z zagranicy. W ramach prowadzonych usług zajmujemy się także legalizacją pobytu i pracy cudzoziemców.

Przez kilkanaście lat naszej działalności zaufało nam wiele uznanych przedsiębiorstw i marek. Współpracujemy zarówno z dużymi, międzynarodowymi organizacjami, jak również z małymi, lokalnymi firmami. Naszym celem jest wspieranie przedsiębiorstw niezależnie od ich rozmiarów oraz potrzeb. Jesteśmy agencją, która stawia na profesjonalizm, skuteczność, elastyczność oraz komunikacje. Prowadzimy rekrutacje na stanowiska blue collars, black collars i white collars. Z uwagi na współpracę z Klientami z różnych regionów działamy na terenie niemal całej Polski. Nasz numer KRAZ 6791.

ZNAJDŹ PRACĘ JEDNYM KLIKNIĘCIEM

Nasz zespół

Karolina Pawlikowska

Absolwentka wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim. Swoją karierę zaczęłam od stażu w agencji pracy i tak przez blisko 5 lat pracuje w zawodzie pomagając ludziom w znalezieniu wymarzonej pracy. W agencji DG Kadry odpowiadam za skuteczne docieranie do Kandydatów i kompleksową realizacje projektów rekrutacyjnych na szczeblu wyższym i niższym dla firm o międzynarodowym zasięgu.

karolina@dgkadry.pl

Marcin Godziński

Z branżą rekrutacyjną jestem związany od 7 lat. Swoją przygodę z rekrutacją zaczynałem od sprzedaży usług HR i rekrutacji w jednej z lokalnych agencji pracy. W swojej karierze miałem okazję pracować zarówno w lokalnych agencjach zatrudnienia, jak również tych najbardziej rozpoznawalnych na rynku, o zasięgu międzynarodowym. Prowadziłem procesy rekrutacyjne w obszarze pracy tymczasowej oraz rekrutacji stałych na stanowiska blue, black i white collars. W DG Kadry zajmuje się nie tylko procesami rekrutacyjnymi, ale także sprzedażą naszych usług i rozwojem na ogólnopolskim rynku

marcin@dgkadry.pl

Marek Dardas

Absolwent Wydziału Zarządzania na WSB. Obecnie student uczelni Asbiro. Od 13 lat właściciel agencji DG Kadry, która z powodzeniem łączy Kandydatów z Pracodawcami. Współpracuje z firmami z różnych branż, dzięki czemu zdobył szeroką wiedzę na temat lokalnego rynku pracy. Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza pomagają wspierać naszych obecnych oraz przyszłych Klientów w ich dążeniach do sukcesu biznesie.

marek@dgkadry.pl

Joanna Krenz

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, na kierunku Doradztwo Zawodowe i Personalne. Posiadam ponad 5 letnie doświadczenie w pracy w małych firmach, jak i dużych korporacjach zajmujących się sprawami pracowniczymi oraz rekrutacją. W DG Kadry realizuje procesy rekrutacyjne na stanowiska niskiego i wyższego szczebla do wewnętrznych działów firmy. Prowadzę rozmowy rekrutacyjne i przekazuje rekomendacje kandydatów do dalszego etapu rekrutacji. Dbam również o profesjonalny kontakt z Kandydatami i Klientami.

Serdecznie zapraszam do kontaktu:

joanna@dgkadry.pl

Nasz zespół tworzą również wykwalifikowne osoby z naszego działu Kadr i Płac oraz Księgowości

Kontakt

Dlaczego my

Profesjonalizm

Skuteczność

Wiedza i doświadczenie

Komunikacja

Copyright (C) 2022 DG Kadry